קריירה במכבי טבעי

בחרו בסוג המשרה המעניינת אתכם:

ביחד יוצרים רפואה שלמה

אם רפואה אינטגרטיבית היא היעוד שלכם, הגעתם למקום הנכון!
הצוות שלנו משלב רופאים מייעצים, מטפלים מנוסים במגוון רחב של תחומי טיפול ומתאמות שירות שדואגות שהכל יתקתק כמו שעון בכל אחת מ-80 המרפאות המטופחות שלנו ברחבי הארץ.

מה מעניין אותך?

חומר למחשבה

"פתח לי המון אפשרויות כמטפלת"  כשענת זיגלבוים, החליטה ללמוד רפלקסולוגיה בנוסף לעיסוקה כמעצבת גרפית, היא לא דימיינה שזה יהיה המקצוע שלה. בסיום הלימודים…
זמן קריאה: 3.5 דקות
קרא עוד

עם האצבע על הדופק

"לא דימיינתי שאהיה בתפקידים ניהוליים כל כך משמעותיים" אם כבר ביקרתם באחת המרפאות המטופחות של מכבי טבעי, אתם מבינים שמאחורי הקלעים יש פעילות נמרצת שמז…
זמן קריאה: 3.5 דקות
קרא עוד

מפגש בגובה העיניים עם בכירי המומחים ברפואה משלימה

"כשאני יושבת במקומות אסטרטגיים, אני רואה את השינוי התפיסתי שחל וממשיך להתרחש בתחום של הרפואה האינטגרטיבית. זו המטרה וזה האתגר הגדול שעומד מולנו", אומר…
זמן קריאה: 3.5 דקות
קרא עוד
צוות הגיוס שלנו ישמח לענות על כל שאלה!

אפשר לשלוח לנו פנייה באמצעות הטופס ולצרף קורות חיים ונחזור אליכם בהקדם.

הכירו את תהליך הגיוס שלנו

צעד אחרי צעד - מהגשת המועמדות ועד ההצטרפות

 • 1

  ראיון טלפוני

  אם קורות החיים שלך מתאימים לתפקיד, נקיים איתך שיחה טלפונית להיכרות ראשונית. השיחה אורכת בדרך כלל כעשר דקות ובה נספר לך קצת על הרשת, על המשרה והתנאים וגם נבקש ממך לשלוח תעודות רשמיות.
 • 2

  ראיון מקצועי

  זהו מפגש פנים-אל-פנים עם המנהל הרפואית של מכבי טבעי ועם משאבי אנוש, כדי שנוכל להכיר אותך יותר לעומק - מקצועית ואישית - ולספר לך על הרשת והפעילות שלנו. זו הזדמנות מצויינת לשאול את כל השאלות שיש לך אלינו ולהכיר אותנו.
 • 3

  סטאז' קצר

  נזמין אותך להתנסות של 3-4 מפגשים (סה"כ כ-15 שעות בתשלום) להתלוות לרופאים מייעצים שלנו במהלך משמרת במרפאה, זה המקום להיחשף למצבים רפואיים ולהתנסות בסוג האבחון הרפואי שאנחנו עורכים. במהלך הסטאז' יפגוש אותך המנהל/ת הרפואי האזורי ובסיום הסטאז' יתבצע שיבוץ למרפאה/ות.
 • 4

  קליטה

  בסיום התהליך תיצור איתך קשר מנהלת המרפאה/ האזור הרלוונטי להיכרות וסגירה של הפרטים. לנוחיותך, חתימת החוזה ומילוי טפסי קליטה מתבצעים דיגיטלית - משאבי אנוש יהיו איתך בקשר. ברוכים הבאים!

 • 1

  ראיון טלפוני

  אחרי שבדקנו שקורות החיים שלך מתאימים לתפקיד, נערוך איתך שיחה טלפונית להיכרות ראשונית. השיחה אורכת בדרך כלל כעשר דקות ובה נספר לך קצת על הארגון, על המשרה והתנאים וגם נבקש ממך לשלוח תעודות רשמיות. גם אם הפעם אין התאמה, נשמח לפנות אליך עם משרות נוספות בעתיד, כחלק ממאגר המועמדים שלנו.
 • 2

  ראיון מקצועי

  זהו מפגש זום או פנים-אל-פנים עם מטפל בכיר שלנו, כדי שנוכל להכיר אותך יותר לעומק – מקצועית ואישית – ולבדוק את התאמתך לתפקיד. זו הזדמנות מצויינת עבורך לשאול שאלות ולהכיר אותנו.
 • 3

  שיחה עם משאבי אנוש

  בשיחה טלפונית נפרט את כל תנאי המשרה, ונברר איתך את היקף המשרה בה אתה מעוניין ומיקום המרפאה/ות.
 • 4

  טיפול נסיון

  נזמין אותך למרפאה המיועדת למבדק מעשי עם אחד מהמטפלים הבכירים שלנו. במבדק נבקש שתדגים את הגישה המקצועית וצורת העבודה שלך. זו הזדמנות להתרשם מסביבת העבודה הנעימה במרפאות שלנו :)
 • 5

  מפגש במרפאה

  לסיום התהליך, תפגוש אותך מנהלת המרפאה להיכרות וסגירה של פרטים. לנוחיותך, חתימת החוזה ומילוי טפסי קליטה מתבצעים דיגיטלית - משאבי אנוש יהיו איתך בקשר. ברוכים הבאים לצוות שלנו!

 • 1

  ראיון טלפוני

  אם קורות החיים שלך מתאימים לתפקיד, נערוך איתך שיחה טלפונית להיכרות ראשונית. השיחה אורכת בדרך כלל כעשר דקות ובה נספר לך קצת על הרשת, על המשרה והתנאים. גם הפעם אין התאמה, נשמח לפנות אליך עם משרות נוספות בעתיד כחלק ממאגר המועמדים שלנו.
 • 2

  ראיון וידאו עם משאבי אנוש

  במפגש זה נכיר אותך ואת הנסיון המקצועי שלך יותר לעומק ונספר לך על הפעילות שלנו, על תפקיד המתאמת, היקף המשרה והתנאים. זו הזדמנות מצויינת עבורך לשאול שאלות ולהכיר אותנו.
 • 3

  ראיון אישי במרפאה

  זהו מפגש פנים-אל-פנים עם מנהלת המרפאה בה נדרשת המשרה. אחרי השיחה, תוכלי לסייר במרפאה וגם לצפות בהתנהלות המתאמות שלנו במשמרת, כדי לחוות מעט את האוירה והתפקיד. כל אנשי הצוות ישמחו לענות על כל שאלה שיש לך.
 • 4

  שיחת ממליצים

  נבקש ממך שמות ופרטי קשר של אנשים איתם עבדת, שיכולים לספר על חוויית העבודה אתך. בדרך כלל יידרש ממונה ישיר.
 • 5

  קליטה

  לנוחיותך, חתימת החוזה ומילוי טפסי קליטה מתבצעים דיגיטלית - משאבי אנוש יהיו איתך בקשר. שמחים לקבל אותך לצוות שלנו!